Vánoční besídka – modrá třída

Vážení rodiče, prarodiče, Děti si s paní učitelkami připravily krátké vystoupení, na které se přijďte určitě podívat.  A nechte se příjemně překvapit. V tento den děti slavnostně oblečte.

Vánoční besídka – červená třída

Vánoční besídka – zelená třída

Vánoční besídka – žlutá třída

Vánoční nadílka

POZOR ZMĚNA!! Do školky chodí  Ježíšek už o něco dříve, aby vše stihl...společně s dětmi si rozbalíme dárečky pod stromečkem.

Twigsee

Chtěli bychom Vás pozvat na informační schůzku, která se bude konat v úterý 9. 1. 2024 od 16:00 hodin. Vysvětlíme Vám, jak Twigsee aplikace funguje, co v ní najdete za důležité…