Logopedická depistáž

Logopedická depistáž proběhne pro přihlášené děti v dopoledních hodinách. Děti nahlašujte u paní učitelek na třídě.

Strašidelný rej

Dopolední akce na jednotlivých třídách. Děti prosím přiveďte ve strašidelných maskách (Ne Elsa a Anna, princezny, kovbojové, superhrdinové).

Vánoční příběh

Dopolední divadlo v MŠ. O Marii, Josefovi, Třech králích, zlém Herodovi a především o narození malého Ježíška ve městě Betlémě. Příběhem provázejí andělé, kteří vypráví jak to vlastně tenkrát všechno…

Vánoční posezení s dílničkami

MŠ Pod Krocínkou zve rodiče na vánoční posezení s dílničkami. Chystáme pro Vás malé občerstvení, budeme rádi, když také něco dobrého připravíte. Bližší informace na třídách.

Andělé ze zapomenuté skříňky

Dopolední divadlo v MŠ. Vánoční příběh o tom, jak adventní andělé vykonávají své povinnosti. V dnešním světě to však nemají jednoduché, současnost i tradice jim zamotají hlavy.

Vánoční nadílka

POZOR ZMĚNA!! Do školky chodí  Ježíšek už o něco dříve, aby vše stihl...společně s dětmi si rozbalíme dárečky pod stromečkem.