Tel: +420 283 880 039
Email: info@mspodkrocinkou.cz

NOVINKY

KAMÍNKOVÁ VÝZVA

Milé děti a rodiče,

máme pro vás novou výzvu ke dni Země 22. dubna.

Máme aktivitu, kterou už možná znáte.

K velké oblibě v České republice i jinde po světě se v posledních letech objevila aktivita, kterou už možná znáte „Malování na kamínky“. Tato zábava souvisí s relaxací u malování, s rozvíjením kreativních schopností a fantazie u dětí a v neposlední řadě také s pohybem.  

Vydejte se s rodiči, prarodiči na procházku a najděte co největší kamínek. Očistěte jej a namalujte na něj váš obrázek (akrylovými barvami, fixami), přelakujte lakem na akryl, aby byl dlouho krásný. Můžete si ho i podepsat.

Přineste namalované kamínky a umístěte je na vyznačený prostor u budovy MŠ v horní části zahrady do 22. dubna. 

Těšíme se na vaše krásné výtvory.