Červená třída – výlet Čimický háj

Čimický háj Spádná 882/9, Praha 8, Praha, Česká republika

Jedeme s dětmi na výlet spojený s naučným programem vedený odborníkem na tuto tématiku co je les a čím je důležitý? proč se stromy kácí? kdo je lesník a kdo myslivec? jaká zvířata můžeme v lese potkat?

Modrá třída-výlet Čimický háj

Čimický háj Spádná 882/9, Praha 8, Praha, Česká republika

Drakiáda

MŠ - zahrada Pod Krocínkou 466/44, Praha 9, Česká republika

Zveme Vás na společnou akci na zahradě MŠ. plnění dračích disciplín volné pouštění draků opékání buřtů volná zábava Nezapomeňte si přinést draky, buřty a dobrou náladu. Upozornění: V době konání akce přebírá veškerou zodpovědnost za své dítě jeho zákonný zástupce.

Výlet Toulcův dvůr – zelená třída

Toulcův dvůr Kubatova 32/1, Praha 10 - Hostivař, Česká republika

Děti se seznámí s tím, co všechno roste a žije v přírodní zahradě. Zahrajeme si hry ze života drobných obyvatel naší zahrady, podíváme se na svět očima motýla, ohmatáme podzemí jako žížala a pomocí smýkaček nasbíráme a prozkoumáme živáčky v zahradě. Nakonec najdeme a poznáme obydlí, která můžeme našim hmyzáčkům připravit, aby se jim u…

Možná přijde kouzelník

MŠ Pod Krocínkou Pod Krocínkou 466/44, Praha 9, Česká republika

zábavné představení s kouzelníkem v naší MŠ

Fotografování

MŠ Pod Krocínkou Pod Krocínkou 466/44, Praha 9, Česká republika

fotografování na společná tabla fotografování jednotlivců

Zamykání zahrady

Zahrada MŠ Pod Krocínkou 466/44, Praha 9, Česká republika

společný zpěv dětí cesta tajemnou zahradou hledání světlušek Vezměte si s sebou lampión (pouze s elektrickou svíčkou) a dobrou náladu. Pití zajištěno. Za splnění úkolu čeká na děti odměna. Z bezpečnostních důvodů se akce zúčastní děti, které doprovodí dospělé osoby.

Výuka PC pro MŠ -ZELENÁ TŘÍDA

ZŠ Litvínovská 600 Litvínovská 600, Praha 9

SEZNAMOVÁNÍ SE ZÁKLADY PRÁCE NA PC VÝUKOVÉ PROGRAMY (BARVY, TVARY,POČET, ROZDÍLY atd.)