Nehlaď toho psa

Cílem této přednášky je naučit děti správně zacházet se psem (ať už svým, či cizím) a eliminovat tak možnost jejich zranění. Vozíme s sebou speciálně vycvičené, canisterapeutické psy, na kterých s dětmi simulujeme různé situace. červená a zelená třída

Skřítky krmit povoleno

V dopoledních hodinách nás přijede navštívit Divadlo do světa se svým programem.

Výlet za mamuty

Chcete vědět, jak se žilo v pravěku? Vyzkoušíme si pravěký život na vlastní kůži 2.5.2024. Seznámíme se s různými pravěkými řemesly a některá si děti budou moci i vyzkoušet. Prosíme děti z červené a žluté třídy přijďte včas ať si výlet můžeme užít. ................................................................................... Prosíme o vhodné oblečení, batoh, pití a jídlo na celý den.

Výlet do FARMAPARKU (modrá, zelená třída)

Celodenní výlet. Objevíme zvířata z farem celého světa, krmení zvířat, dětské atrakce. Prosíme děti z modré a zelené třídy, aby přišly včas a mohly si užít výlet bez komplikací. Příchod do MŠ - 7.45 Návrat do MŠ - cca 15.00 S sebou batoh, pití v netekoucí lahví, svačinu na celý den, vhodné oblečení a hlavně…

Zápisy do MŠ

Po elektronické registraci je nutné žádost a evidenční list vytisknout a spolu s potvrzením od lékaře a rodným listem dítěte (případně jinými doklady), doručit do vybrané mateřské školy ve dnech prezenčního zápisu 6.5. 2024 nebo 7.5. 2024.

Vzdělávací projekt líhnutí kuřat

Experiment líhnutí kuřat přímo ve třídě je velmi vzrušující a vzdělávací zároveň. Pomáhá dětem lépe porozumět životnímu cyklu zvířat a získat respekt k jejich pohodě a potřebám. Je to také příležitost pro děti naučit se odpovědnosti a péči o živé tvory. Při manipulaci s kuřaty je nutné zachovat jemnost a opatrnost.