Tel: +420 283 880 039
Email: info@mspodkrocinkou.cz

Vzdělávací projekt líhnutí kuřat

Experiment líhnutí kuřat přímo ve třídě je velmi vzrušující a vzdělávací zároveň. Pomáhá dětem lépe porozumět životnímu cyklu zvířat a získat respekt k jejich pohodě a potřebám. Je to také příležitost pro děti naučit se odpovědnosti a péči o živé tvory. Při manipulaci s kuřaty je nutné zachovat jemnost a opatrnost.

Dinopark- žlutá třída

Děti ze žluté třídy navštíví v dopoledních hodinách Dinopark na Harfě. Děkujeme za zajištění Šárce Stejskalové od Lukáška ze žluté třídy.

Den rodiny

Odpolední akce s rodiči ,, VE ZNAMENÍ PRAVĚKU,, Bližší informace na třídách.  

Den dětí s IZS

Vydáme se dob Parku Přátelství na Proseku. Prezentace složek IZS s praktickými ukázkami.

Výlet na státní zámek Mnichovo Hradiště

Prohlídka zámku, divadelní představení, výtvarná dílna. Sraz v MŠ nejpozději do 7.30 Návrat do MŠ cca 15.00  O bližším příjezdu vás budeme informovat přes Twigsee. S sebou: batoh, vhodné oblečení a obuv, jídlo na celý den a pití v netekoucí láhvi.

Včelařství Řehákovi

Poutavé povídání o včelkách pro děti z mateřské školy. 9.00 - 9.30 Zelená třída 9.30 - 10.00 Modrá třída 10.00 - 10.45 Žlutá třída 10.45 - 11.30 Červená třída

Policie v MŠ

V pátek k nám přijde na návštěvu Policie ČR s přednáškou s účelem upevnit v dětech návyky bezpečného chování na ulici, kdy volat na linku 158, s ukázkou služebního vozidla a služební výstroje OHS a KPJ, včetně přiblížení náplně práce policistů z prvosledové hlídky a použití jejich výstroje.