PODĚKOVÁNÍ A JINÁ SDĚLENÍ

Datum: 18. 04. 2022 - 30. 04. 2022

Děkujeme všem rodičům, kteří se zapojili do březnové akce PŘEDČÍTÁNÍ DĚTEM. Rodiče, kteří nemohli z různých důvodů předčítat a rádi by ještě  předčítali, nahlaste zájem u paní učitelek na třídě. Dětem se předčítání líbilo a budou určitě rády za další. O našem čtení se můžete dočíst také v dubnovém časopise Devítka. Na předčítání navazuje i další akce "Knížkovník", který nám vyrostl v naší šatně a čeká až mu narostou nové lístky. Prosíme rodiče o zapojení do této akce. Děkujeme všem rodičům, kteří se zapojili do dubnové akce VELIKONOČNÍ JARMARK. Podrobné informace jak se akce zdařila najdete na nástěnce. A teď několik organizačních informací:
  • odnášejte prosím dětem jejich výtvory domů, najdete je v  papírových krabicích v šatně. Krabice jsou označené značkou, některé krabice jsou již plné a nebude možné další výkresy do krabice dát. Odnášejte prosím výkresy pravidelně např. 1x za14 dní.
  • odpolední pobyt venku je podle počasí častější, prosíme všechny rodiče o batůžky kam si děti dají věci, které si mají vzít domů. K odpolednímu pobytu bude často využívána spodní zahrada a z důvodu bezpečnosti, není možné po odchodu na zahradu do šaten chodit. V případě, že potřebujete něco vzít domů řekněte to svým dětem a v případě nutnosti i paní učitelkám. Společně naučíme děti lepší sebeobsluze a zodpovědnosti k důležitým věcem.
  • v MŠ je možnost zdarma vyšetření pohybového aparátu. Zvažte proto možnost vyšetření, protože když funguje správně tělo, cítíme se celkově lépe i psychicky. A náprava u dětí je vždy rychlejší a snadnější než v dospělosti. Podrobné informace najdete na nástěnce.