KONZULTACE A JINÁ SDĚLENÍ

Datum: 27. 01. 2022 - 27. 01. 2022

Vážení rodiče, máme téměř půl školního roku za sebou, děti udělaly spoustu pokroků, naučily se nové věci a zvládají být již všechny minimálně do oběda. Děkujeme všem rodičům za spolupráci a těšíme se na další společné zážitky. V příštím týdnu je možnost konzultací o pokrocích Vašeho dítěte ve čtvrtek 27.1. od 13 hod do 14,30hod. Konzultace trvá cca 15 minut a je nutné ji nahlásit učitelkám na třídě. Všem rodičům, s kterými chceme hovořit o adaptaci a pokrocích dítěte, jsme již tuto informaci poskytli. Ostatní, kteří máte zájem se prosím nahlaste. Prosím všechny maminky a tatínky, aby ráno zkontrolovali a připravili dětem řádně jejich oblečení dle smluveného systému. Vzhledem k zimnímu počasí mají děti velké množství oblečení, které je neuspořádané. Při odchodu stále dohledáváme mikiny,rukavice, čepice, nákrčníky. Prosím berte na všechny děti ohled, zdržuje  to v odchodu. Jestli nevíte kam co patří, rády Vám to ukážeme. Dále prosím všechny rodiče dětí, které tu mají holínky-gumáky odneste je zatím domů. V těchto měsících je nevyužijeme. V botníku není dostatek místa pro zimní boty i holínky. Do konce měsíce doneste všichni 1x balení vlhčených kapesníků a rodiče, kteří nedonesli v prosinci balení papírových kapesníků učiňte nyní. I Vaše děti občas smrkají, nebo jim tečou slzičky.