Čarodějný týden

Datum: 24. 04. 2023 - 28. 04. 2023

Téma: týdenní plán

Pometlem si zametá, všude kolem práší, hlava šátkem zakrytá, malé děti straší. Čáry, máry, basta fidli, košťátko ji ponese, proletí tu jako vítr, bojte se jí, bojte se. KDO JE TO ?
  • Cvičení s hudbou – písně „Strašidla“, „Saxana“ • Pavučiny – proskakování • PH „na čarodějnici“, „čáry, máry“
  • Modelové situace, kdy děti domýšlely důsledky vlastního chování, kdy např. něco moc chtějí a je to nebezpečné • Stavba čarodějnické chýše z přírodních i umělých materiálů – cihličky, látky, kartony, nasbírané větve, namalovaní pavouci, pavučiny
  • výroba lektvarů
  • 26.4. Školka v pohybu program pro děti - cvičení, tanec