ADVENTNÍ ČAS – DÁRKY OD SRDCE

Datum: 06. 12. 2021 - 10. 12. 2021

Téma: týdenní plán

Každý má radost, když je obdarován. O to větší radost máme, když je dárek od dětí. Tvoření pro blízké a dárky od srdce mají své kouzlo. Celý týden si budeme o tématu povídat,  společně tvořit a prožívat. Vánoční čas  je ve znamení rodiny a společné radosti. Každý nemá v životě štěstí a Vánoce nemusí být pro někoho šťastným obdobím. Věříme, že našimi dárky zahřejeme nejedno srdíčko pocitem radosti, proto Vás prosíme o spolupráci. DÁRKY OD SRDCE - VÁNOČNÍ OZDOBY PRO SENIORY S dětmi vyrobíme ozdoby na vánoční strom pro dědečky a babičky do domova seniorů na Proseku. Každé  dítě vyrobí malou ozdobu a předškoláci  udělají společně řetěz. Předškolní třída odveze a veškeré naše výrobky  předá v domově seniorů. Vzhledem k epidemiologické situaci je předají jejich pečovatelkám venku před domovem. DÁRKY OD SRDCE - DÁRKY PRO DĚTI Z KLOKÁNKU Pojďte společně udělat malou radost tím, že se děti podělí o nějakou maličkost, kterou nebudou již potřebovat (hračka, malé oblečení, knížka atd.). Naučíme děti, že je krásné dárek nejen dostat, ale stejnou radost mohou mít, když dárek vytvoří nebo darují. Vybranou věc nebo hračku, prosíme, dejte společně se svým dítětem do humanitárního kontejneru "KLOKÁNEK", který je u vchodu v areálu MŠ. Tento týden budeme připravovat a tvořit:
  • hudební a recitační pásmo na besídku
  • tvoření vánočních ozdob a řetězu
  • tvoření vánočních překvapení