zapis-ms

VÍTEJTE PO PRÁZDNINÁCH

Vážení rodiče, milé děti,

srdečně Vás vítáme v naší mateřské škole po prázdninách.

Doufáme, že jste si volný čas o prázdninách báječně užili a jste plni krásných, veselých zážitků!

Těšit se můžete v září na Třídní schůzky na každé třídě (každá třída má jiné složení dětí, nejen podle věku, ale i podle potřeb, řekneme si vzájemná očekávání, pravidla třídy a nápady na společné akce), je třeba si neformálně sdělit, co nás nejen těší, ale i trápí, s čím potřebujeme pomoci nebo naopak, s čím my můžeme pomoci ostatním atd.) a další nové společné aktivity.

V úterý 10.9. od 15.30 hodin pro červenou a zelenou třídu, Čtvrtek 12.9. od 15.30 hodin pro žlutou a modrou třídu.

Seznamy dětí a jejich rozdělení do jednotlivých tříd na nový školní rok 2024- 2025 Vám bylo odesláno do aplikace Twigsee a jsou na vstupech do šaten.

Pokud nenastoupíte 1. září do školky, prosíme, o omluvu do aplikace Twigsee.

Našim prvňáčkům přejeme, aby na jejich další cestě životem potkávali empatické, slušné, přátelské, chytré a tolerantní kamarády i dospěláky a aby ve škole nebyla nouze o radostné zážitky! Děkujeme, že jste byli součástí našeho velkého kolektivu!!

Těšíme se na vás tým MŠ Pod Krocínkou