Jaro a mláďata

Datum: 06. 04. 2021 - 09. 04. 2021

Téma: týdenní plán

K jaru kromě probouzení celé přírody neodmyslitelně také patří narození mláďat. Mláďata se rodí nejen  v přírodě, ale i zvířatům chovaným v domácím prostředí. Proto bude tento týden věnovaný právě těmto mláďatům.
  • Na plotě směrem do parku na tebe čeká zase malé překvapení.
  •  Na obrázku ODKAZ č.1 je spoustu zvířat, najdeš každému správné mláďátko? Umíš je všechny správně pojmenovat ODKAZ č.2.
  •  Kolik zvířat je celkem v básničce ODKAZ č.3 , počítej správně a všechna zvířátka nakresli. Víš na jakou hlásku začínají? Obrázek nám pošli.
  • Poslechni a zazpívej si písničku z ODKAZU č.4,
  • Napodob pohyb zvířat z písničky, kterou jsi slyšel.
  • Vyrob si zajíčka podle návodu ODKAZ č.5, jestli chceš můžeš vyrobit celou zaječí rodinu. Těšíme se na fotku.
  •  Požádej rodiče, aby Ti pustili zvuky zvířat ODKAZ č.6., zkus je všechny poznat. Potom si prohlédni i obrázky, uvidíš  mláďata.
  •  A co udělat když zvířátko najdeš  v přírodě? Co myslíš? Jestli nevíš najdeš v ODKAZE č.7

• Poznámka pro rodiče:  Všechny vypracované úkoly zasílejte v jednom e-mailu nejpozději do pátku 9. 4. 2021 na tyto adresy: Žlutá - pechova@mspodkrocinkou.cz, najemnikova@mspodkrocinkou.cz, Červená - bouskova@mspodkrocinkou.cz, sklenarova@mspodkrocinkou.cz - Nabízíme vám možnost vyzvednutí zadaných pracovních listů osobně v mateřské škole .V případě zájmu nás kontaktuje na  uvedené emailové adresy.  Vše zatím uschovejte! V případě jakékoliv pomoci nás neváhejte kontaktovat na výše uvedených adresách.