Březen- měsíc knihy

Datum: 15. 03. 2021 - 19. 03. 2021

Téma: týdenní plán

Březen je měsíc knihy, každý rok chodíme společně do městské knihovny, kde mají pro nás paní knihovnice připravený zajímavý a poučný program. Letos to nemůžeme uskutečnit, proto věnujeme celý týden knihám a všemu co k tomu patří.
  1. Víš, kde je ve tvém okolí Městská knihovna? Udělejte si procházku k vaší knihovně a před knihovnou se vyfoť a fotografii pošli.
  2. Přečtěte si ,,Pohádku o jazýčku,, , která ti procvičí mluvidla.  Nauč se krátkou básničku ,, Hrajeme si s knížkami,,- odkaz č. 1
  3. Víš jaké máte doma knížky, z čeho se knihy vyrábí a kde se dají sehnat?- odkaz č.2 Vyrob si své vlastní     ,, leporelo,, vyfocené nám pak pošli.
  4. Poznáš pohádku na obrázcích? - odkaz č.3 Můžeš si to společně s rodiči vyzkoušet. Odkaz č.4 Společně s rodiči uvařte kaši, kterou sám ozdobíš dle vlastní fantazie. Vyfocené pošli.
  5. Která je tvoje oblíbená knížka? Nakresli z ní obrázek . Vyfoť  se společně s knížkou i tvým obrázkem a pak pošli.
Poznámka pro rodiče:  Všechny vypracované úkoly zasílejte v jednom e-mailu nejpozději do pátku 19. 3. 2021 na tyto adresy: Žlutá - pechova@mspodkrocinkou.cz, najemnikova@mspodkrocinkou.cz, Červená - bouskova@mspodkrocinkou.cz, sklenarova@mspodkrocinkou.cz - Nabízíme vám možnost vyzvednutí zadaných pracovních listů osobně v mateřské škole .V případě zájmu nás kontaktuje na  uvedené emailové adresy.  Vše zatím uschovejte! V případě jakékoliv pomoci nás neváhejte kontaktovat na výše uvedených adresách.
  • Zacvič si s písmenky  odkaz č.5
  • Obrázkové čtení odkaz č.6
  • Zahrajte si slovní fotbal
  • Vyrob si záložku do knihy odkaz č.7