Opatření mateřské školy vzhledem k aktuálnímu vývoji epidemiologické situace

• Prozatím je mateřská škola v provozu, ale žádáme zákonné zástupce, aby sledovali aktuální situaci a webové stránky školy.
  • V areálu MŠ je každý povinen mít zakrytá ústa i nos.
  • Před vstupem do budovy jsou všichni povinni si dezinfikovat ruce z připraveného dávkovače.
  • Dítě doprovodí a předá učitelce pouze jedna dospělá osoba.
  • Dítě bude mít ve své přihrádce v šatně roušku v igelitovém sáčku označeném jménem dítěte.
  • Z hygienických důvodů NENOSTE dětem do školky plyšáky ani jiné hračky z domova.
  • Při předání dítěte učitelce si nepodáváme ruce.
  • Dítě si umyje ruce v umývárně a teprve poté vstupuje do třídy.
  • Děti ve třídě mít roušku nemusí.
  • Doprovod každého dítěte je povinen v co nejkratší době opustit budovu a prostory MŠ.
  • Pokud bude mít dítě příznaky jakéhokoliv infekčního (respiračního) onemocnění nebude převzato.
  • V případě, že se onemocnění objeví v průběhu dne, budou zákonní zástupci vyzváni, aby si dítě neprodleně vyzvedli a kontaktovali pediatra, který rozhodne o dalším postupu.
  • V případě onemocnění nebo nařízení karantény, oznamují tuto skutečnost zákonní zástupci ředitelce MŠ na email. Při návratu dítěte do MŠ předloží doklad od pediatra, že dítě může do kolektivu.